Mjesalica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li imate kucnoga ljubimca ?

+6
warrior
neka_budala
<3Zivoslavka Kombajnic<3
zivojin94
ColTrane11
Woodstock
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Da li imate kucnoga ljubimca ? Pet Feb 18, 2011 7:49 am

Woodstock

Woodstock
Admin

Ja licno nemam, mada bih volio da zbavim sebi jednog zlatnog retrivera Smile Da li vi imate i sta imate ?

https://mjesalica.bosnianforum.com

2Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Pet Feb 18, 2011 3:40 pm

ColTrane11

ColTrane11

imao sam ja prije kornjače...kupio ih kad su bile manje od prste a imao ih dok nisu narasle da su bile veće od cijele ruke....poslije ih nisam više mogao izdržavati pa sam ih poklonio akvariju u PMF-u.... Smile

3Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Sub Feb 19, 2011 4:59 am

zivojin94



im'o sam ja puzeve i kornjace prije,i jednog dana ustanem da ih vidim ono prazan kavez,pobjegli...jednog sam puza uspio uhvatiti,ostali su nestali bez traga...hahah:)

4Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Ned Feb 20, 2011 10:59 am

<3Zivoslavka Kombajnic<3

<3Zivoslavka Kombajnic<3

...ја имам папагаја Мићу....који је иначе женско...али нема везе...Smile...нисам знала да је женско када сам јој дала име...како год...Smile...имала сам гуштере Божу и Геџу...дала сам их комшији...Smile...и тако...Smile

5Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Pon Feb 21, 2011 1:24 am

zivojin94



tako sam i ja im'o psa...zvao se dzeri...kasnije sam tek skont'o da je zensko...bio sam isfrustriran i odvez'o kuju na selo...

6Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Pon Feb 21, 2011 10:44 am

neka_budala



imam >>>>buraza XD

7Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Čet Feb 24, 2011 1:16 am

warrior

warrior

Ja imam 2 psa (cane corso) a zovu se spike i zambo!!!! Inace otac i sin..... Very Happy onako maleni su, po nekih 70-80kg.... Very Happy

8Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Čet Feb 24, 2011 9:31 am

Pixla



Ma imam ija metar ribica jeb... hm kote se ko lude

9Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Pet Mar 25, 2011 7:44 am

Zivadinka Traktorovic

Zivadinka Traktorovic

Ja sam imala vucjaka... Uginuo je.... Ne secam se kako se zvao... Davno je to bilo...

10Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Čet Mar 31, 2011 1:51 pm

ZivoslavaMotokultivatorov

ZivoslavaMotokultivatorov

imam oko 20...ali su dosadni...samo otvaraju i zatvaraju usta....o.O

11Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Čet Mar 31, 2011 1:52 pm

Zivadinka Traktorovic

Zivadinka Traktorovic

Otvaraju i zatvaraju usta? Kako to?

12Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Čet Mar 31, 2011 1:55 pm

ZivoslavaMotokultivatorov

ZivoslavaMotokultivatorov

hiljadu puta si ih videla...i sad me pitas kako...Razz pa lepo...otvore ona njihova kruzna usta...i zatvore...i tako...

13Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Ned Apr 03, 2011 6:25 am

Nikola357

Nikola357

Da li imate kucnoga ljubimca ? Photo.php?fbid=1076027800585&set=a.1076025240521.10627

Astor ^^

14Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Ned Apr 03, 2011 6:26 am

ZivoslavaMotokultivatorov

ZivoslavaMotokultivatorov

ja ne mogu da vidim to...pih

15Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Ned Apr 03, 2011 6:28 am

Nikola357

Nikola357

znam xD

16Da li imate kucnoga ljubimca ? Empty Re: Da li imate kucnoga ljubimca ? Ned Apr 03, 2011 6:37 am

ZivoslavaMotokultivatorov

ZivoslavaMotokultivatorov

vidi...hahhaha....;p CCC

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu